غرفه شرکت کارخانجات داروپخش در دومین روز نمایشگاه ایران اکسپو پذیرای میهمانان داخلی خارجی شد+ تصاویر جدیدترین اخبار شرکت ، داروها ، مناقصات و بورس در وبلاگ داروپخش

#

غرفه شرکت کارخانجات داروپخش در دومین روز نمایشگاه ایران اکسپو پذیرای میهمانان داخلی خارجی شد+ تصاویر

  • بدون دیدگاه
  • 3 دقیقه

ششمین نمایشگاه ایران اکسپو با حضور گسترده و متعدد میهمانان خارجی آغار به کار کرد و غرفه شرکت کارخانجات داروپخش در پاویون  شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین در کنار دیگر شرکت‌های عضو هلدینگ تیپیکو پذیرای میهمانان  داخلی و خارجی  شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت کارخانجات داروپخش ، دومین روز از ششمین نمایشگاه ایران اکسپو در محل نمایشگاه‌های بین المللی تهران با حضور تجار و بازرگانان خارجی و داخلی به کار خود ادامه داد.
 این رویداد میزبان بیش از ۲۰۰۰ نفر از ۸۰ کشور جهان است و ۴۰ کشور با هیأت عالی رتبه دولتی در این برنامه حضور دارند، بازدید از کارخانجات بزرگ، شهرک‌های صنعتی و دانش‌بنیان‌ها  و برگزاری برخی سمینارها هم در جریان برگزاری نمایشگاه در دستور کار قرار دارد.
 در دومین روز نمایشگاه ایران اکسپو غرفه شرکت کارخانجات داروپخش در پاویون شرکت سرمایه گذاریی دارویی تامین" تیپیکو" میزبان هیات‌های تجاری عراق ، پاکستان، افغانستان ، سوریه ، ازبکستان، زیمباوه ، کامرون و چند کشور دیگر آفریقایی و چندین میهمان داخلی بود
 دکتر محمد مهدی برادران معاون صنایع عمومی وزیر صمت  و دکتر قاسم جعفری عضو هیات مدیره شرکت کارخانجات داروپخش از میهمانان ویژه امروز بودند.
 این نمایشگاه به مدت پنج روز در سالن شماره 5 نمایشگاههای بین االمللی تهران میزبان میهمانان خارجی و داخلی است.
از شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین "تیپیکو" ۱۷ شرکت در حوزه شرکت‌های تولید کننده مواد اولیه و محصول نهایی ساز در این نمایشگاه شرکت کرده اند.
انتهای پیام/

    دیدگاه خود را در مورد این مطلب بنویسید
    • Captcha